Склад кафедри

Кіндрат Вадим Кирилович

кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Теорії і практики фізичної культури і спорту

  Ярмощук Олена Олександрівна

  кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

  • Location: olena_yarmoschuk@ukr.net

  Ковальський Володимир В’ячеславович

  кандидат педагогічних наук, доцент

   Власюк Галина Іванівна

   кандидат педагогічних наук, доцент

    Василюк Василь Миколайович

    кандидат педагогічних наук, професор

     Шелюк Василь Олександрович

     кандидат філософських наук, професор

     • Location: vasyl.sheliuk@rshu.edu.ua

     Панчук Андрій Паладійович

     кандидат педагогічних наук, доцент

      Чалій Людмила Володимирівна

      кандидат педагогічних наук, доцент

      мастер спорту зі спортивного туризму

       Кашуба Анатолій Анатолійович

       доцент

       Народився 13 липня 1990 року у селі Великий Олексин, Рівненського району, Рівненської області. У 2007 році закінчив Великоолексинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. У 2012 році з відзнакою закінчив Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію вчителя фізичної культури. В період 2014 по 2017рр. навчався у аспірантурі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. З 2012 року і по даний час працює в Рівненському державному гуманітарному університеті на посаді старшого викладача кафедри «Теорії і методики фізичного виховання», з 2021 року на посаді доцента кафедри «Теорії та практики фізичної культури та спорту». Автор понад 40 наукових праць у галузі педагогіки та фізичної культури і спорту серед яких навчальні посібники схвалені Міністерством освіти і науки України, навчально-методичні посібники рекомендовані Вченою радою РДГУ, статті у фахових виданнях України, публікації з наукової та професійної тематики у виданнях України та за кордоном. За період роботи в університеті був нагороджений почесними грамотами та подяками, а саме: - Грамотою Рівненського державного гуманітарного університету у 2018р; - Подякою Рівненського державного гуманітарного університету у 2017р; - Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації; - Почесною грамотою Рівненського державного гуманітарного університету у 2021 році; - Почесною грамотою Рівненської обласної ради. Одружений, виховує двох дітей.

       Гоголь Тетяна Василівна

       старший викладач

       Народилася 06 вересня 1983 року в с. Зірне Березнівського р-ну, Рівненської області. У 2000 році із золотою медаллю закінчила Зірненську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Освіта: Березнівський лісотехнічний коледж, спеціальність: «Бухгалтерський облік»; Рівненський державний гуманітарний університет, спеціальність: «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика»; Європейський університет, спеціальність: «Фінанси і кредит»; Рівненський державний гуманітарний університет, спеціальність «014.11 Середня освіта (Фізична культура)». З 2007 по 2008 рік працювала вчителем математики у НВК №12 м. Рівне. З 2008 року працює в Рівненському державному гуманітарному університеті на посаді викладача кафедри економічної теорії. З 2022 року працює на посаді старшого викладача кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту. Викладає дисципліни: «Економіка спорту і фізичної культури», «Організація і управління у сфері фізичної культури та спортивні споруди», «Основи менеджменту та маркетингу в спорті», «Управління та логістика в спорті». З 2020 року навчається в аспірантурі Рівненського державного гуманітарного університету. Є здобувачем ступеня PhD (доктора філософії) по спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Працює над науковим дослідженням проблем формування економічних компетенцій у майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту. Автор понад 40 наукових публікацій, методичних посібників та рекомендацій.

       Бутенко (Козаченко) Тетяна Валеріївна

       старший викладач

       Народилася 18 грудня 1981 року у місті Рівне. У 1999 році закінчила Рівненську ЗОШ №24. У 2004 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю  “Дошкільне виховання, фізичне виховання”. У 2005 році закінчила Рівненський інститут Слов’янознавства за спеціальністю “Менеджер зовнішньо-економічної діяльності”. З 2009 року по даний час працює в Рівненському державному гуманітарному університеті на посаді старшого викладача кафедри «Теорії і методики фізичного виховання», з 2021 року на посаді старшого викладача кафедри «Теорії та практики фізичної культури та спорту». Автор понад 20 наукових праць у галузі педагогіки та фізичної культури і спорту серед яких навчально-методичні посібники, статті у фахових виданнях України, публікації з наукової та професійної тематики у виданнях України та за кордоном. Тема наукового дослідження:  «Побудова річного циклу тренування кваліфікованих спортсменів-фрісталістів».
       Майстер спорту міжнародного класу з фрістайлу, учасниця трьох Зимових Олімпійських ігор (1998р., 2002р., 2006р.), призер Етапів Кубку світу з фрістайлу. Свою професійну діяльність поєднує з роботою тренера з фрістайлу у державному центрі олімпійської підготовки спортсменів. Одружена, виховує двох дітей.

       Панчук Ілона Вікторівна

       старший викладач

        Дутчак Володимир Володимирович

        старший викладач

        майстер спорту з легкої атлетики

         Семенович Сергій Васильович

         доцент

         Автор трьох навчальних посібників, 41 наукових праць з них 18 у фахових виданнях. Тема наукового дослідження:  «Методика реалізації диференційованого підходу в процесі навчання юнаків старшої школи атлетичної гімнастики».
         Освіта вища. В 1989 році закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут, спец.: фізичне виховання.

         Бзіта (Миронюк) Валерія Іванівна

         викладач

         Народилась 26 серпня 1998 року у місті Рівне. У 2015 році закінчила Рівненський навчально-виховний комплекс № 12. У 2019 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет з відзнакою за спеціальністю «здоров’я людини» та здобула кваліфікацію викладач фізичної культури. У 2020 році закінчила РДГУ з відзнаками за 2-ма спеціальностями: «Середня освіта. Фізична культура» та «Фізична культура і спорт». З 2021 року працює на посаді викладача кафедри «Теорії та практики фізичного виховання та спорту» Майстер спорту України з плавання, багаторазова призерка чемпіонатів та кубків України. Професійну діяльність поєднує з роботою тренера з плавання

         Давидюк Ірина Василівна

         старший викладач

          Шеретюк Юліана Вікторівна

          викладач

          Народилася 7 січня 1993 року у місті Шепетівка, Хмельницької обл. У 2010 році закінчила Судилківську ЗОШ.  У 2015 році закінчила з відзнакою  Рівненський державний гуманітарний університет, спеціалізація: Балетмейстер, артист, викладач, магістр хореографії. З вересня 2021 року - викладач кафедри «Хореографії» РДГУ. З березня 2023 року – викладач кафедри «Теорії та практики фізичного виховання та спорту» РДГУ. Переможниця Міжнародних та Всеукраїньких конкурсів зі спортивно-бальних танців. Член ГО «Україна танцювальна» Професійну діяльність поєднує з роботою тренера у сфері фітнесу та спорту; учасниця Всеукраїнських та Міжнародних фітнес конвенцій. Засновник та директор ГО «Плюмбум» 2021р.(студія фітнесу, стретчингу і танцю).

          Кіндрат Наталія Павлівна

          старший викладач

           Трикіша Наталія Вікторівна

           старший лаборант

            Бех Оксана Богданівна

            старший лаборант