“Рух заради здоров’я” – фестиваль ранкової зарядки у стінах ЗВО!

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я та міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру професорсько-викладацьким складом кафедри теорії та практики фізичної культури і спорту спільно з працівниками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у спортивній залі нашого закладу вищої освіти було проведено фестиваль ранкової гімнастики “Рух заради здоров’я”.

Розпочалося усе із інтенсивної загальної розминки, яку проводила старший викладач кафедри ТПФКіС Ілона Панчук.

Далі ж стартував фестиваль здорового способу життя, який включав у себе шість індивідуальних конкурсів: «Скакалка», «Володар м’яча», «Гімнастичний», «Настільний теніс», «Кільця» та «Дартс». Свою перемогу кожен з учасників дійсно виборював у запеклій конкуренції. Допомагала всім, звичайно, підтримка вболівальників! Отож, найкращими сьогодні стали: 🥇Станіслав Веселовський, 🥇Віталій Шевчук, 🥇Ірина Давидюк, 🥇Анатолій Кашуба та одразу в двох конкурсах 🥇🥇Максим Переходько.

У підсумку можна відзначити, що подібні заходи регулярно збирають велику аудиторію однодумців, а активно початий день, під ритмічну музику та в компанії людей, які полюбляють спорт просто не може бути невдалим!