ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ

У період з 17 по 23 грудня 2022 р. відбувався захист випускних робіт здобувачів 2-го рівня вищої освіти (магістерського)  спеціальностей 014 “Середня освіта (Фізична культура)” та 017 «Фізична культура і спорт».

Перший день захисту магістерських робіт був вимушено перенесений на пізніший термін у звязку із затяжною повітряною тривогою, яка тривала понад 4 гогдини, проте ця ситуація ніяким чином не вплинула на емоційний стан здобувачів та членів екзаменаційної комісії. Захід було розпочато з привітальним словом кандидата педагогічних наук., професора, завідувача кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту Кіндрата Вадима Кириловича, який побажав вдалого захисту магістерських робіт й упровадження напрацьованих доробок у їх подальшій професійній діяльності.

Випускники продемонстрували високий рівень теоретико-методичної підготовки та термінології у галузі педагогіки та фізичної культури і спорту, показали вміння та компетентності, які визначають профіль фахівця.

Тематика кваліфікаційних робіт розкривала актуальні проблем сучасного суспільства в різних галузях фізичної культури і спорту. Кожна доповідь супроводжувалась жвавим обговоренням представленої в ній проблематики дослідження, запитаннями та актуальними коментарями.

Екзаменаційна комісія дійшла висновку, що кваліфікаційні роботи виконані на високому науково-методичному рівні, що є результатом злагодженої роботи, наполегливості та відповідальності студентів та їх наукових керівників.

Професорсько-викладацький склад кафедри ТПФКіС щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт та бажає їм професійної самореалізації!