Відкрита першість РДГУ з міні-футболу

У п’ятницю, 28 жовтня на спортивному майданчику зі штучним покриттям було проведено Відкриту першість Рівненського державного гуманітарного університету з міні-футболу у якій прийняло участь вісім команд.

Спортивне свято розпочалося виступом завідувача кефедри ТПФКіС проф. Кіндрата В.К. та декана факультету історії, політології та міжнародних відносин доц. Шеретюка В.М.

Учасники змагань вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

Організаторами змагань виступила кафедра теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ. Суддівську колегію очолили викладачі кафедри проф. Василюк В.М. та доц. Кашуба А.А.

Команди були розподілені на дві підгрупи, де ігри проходили за коловою системою, після чого команди, які посіли перші та другі місця у своїх групах   зустрілися у очному протистоянні та визначили, хто з них підніметься на п’єдестал пошани.   

По завершенню турніру ми отримала такі загальнокомандні результати:

І місце – Т-41+ФМ+К.А.А. (педагогічний ф-тет).

ІІ місце  – Ф-31 (педагогічний ф-тет).

ІІІ місце – Т-21 (педагогічний ф-тет).

4 місце – Ф-11 (педагогічний ф-тет).

5 місце – збірна команда Факультету історії, політології та міжнародних відносин.

6 місце – Т-11  (педагогічний ф-тет).

7 місце – збірна команда Психолого-педагогічного факультету.

8 місце – Ф-21  (педагогічний ф-тет).

Кафедра ТПФКіС виражає щиру подяку дирекції Рівненського ліцею №7, а також співорганізаторам змагань – Рівненському обласному відділенні (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»» та Громадській організації «СОМ-Центр».