Міжнародний день спорту заради розвитку та миру в РДГУ!

6 квітня 2022 року на спортивних майданчиках Рівненського державного гуманітарного університету було проведено спортивне свято до Міжнародного дня спорту заради розвитку та миру.
Свято було організовано за ініціативи кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ, комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області для дітей та їх батьків зі сходу України, які отримали прихисток в Рівному, зокрема в гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету. До фестивалю також долучились і жителі нашого міста.
Учасникам були запропоновані різноманітні фізичні активності, конкурси, естафети, вікторини в яких вони змогли хоч на деякий час відволіктись від жахів війни. І діти, і дорослі продемонстрували свої кращі фізичні якості в конкурсах:

✔️«Гімнастичний»;

✔️«Скакалка»;

✔️«Дартс»;

✔️«Кільця»;

✔️різноманітних естафетах для наймолодших.

Окрім того, серед учасників була іменинниця – Ярослава Чайковська, яку привітали всі присутні на майданчику. У підсумку – заряд позитивних емоцій та цікаві призи і сувеніри від Відділення НОК України в області.
На прохання учасників, організаторами було прийнято рішення зробити такі фестивалі регулярними.

6 квітня за ініціативи Міжнародного Олімпійського Комітету та підтримки Організації Об’єднаних Націй у світі відзначають Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. Рішення щодо цього було одноголосно прийнято у 2013 році під час Генеральної Асамблеї ООН.