Наші студенти стали учасниками ІІ Фестивалю з доджболу

13 листопада 2018 року у спортивному залі РДГУ відбувся ІІ Фестиваль з доджболу. Організацію фестивалю здійснив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради спільно з педагогічним колективом кафедри теорії та методики фізичного виховання та Відділенням НОК України в Рівненській області.
Учасниками змагань стали сім команд, сформовані зі студентів педагогічного факультету РДГУ. Після загальної розминки та урочистого шикування, команди, згідно жеребкування розділилися на дві групи. Змагання проходили у групах за коловою системою, а дві найкращі команди кожної з них зустрілися у півфінальних двобоях. За підсумками ігор у групах, у першому півфіналі команда Ф-21 з рахунком 2:1 перемогла команду Т-31. У другому півфіналі команда Ф-11 була сильнішою за команду Ф-31 – 2:1. Матч за третє місце виявив бронзових призерів фестивалю – ним стала команда Ф-31. А володарем золотих медалей і чемпіоном з доджболу у Рівненській області стала команда Ф-21, яка у фіналі перемогла команду Ф-11 – 2:1 .
Команда-переможець та призери фестивалю нагороджені дипломами, медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та призами від Відділенням НОК України в Рівненській області.